Gratis

Agent Comercial

NAVI-MEDIASTART S.R.L.

Candidatul Ideal

-Experienta în vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari on-line;

-Experienta in utilizarea si introducerea datelor intr-un program de facturare;

-Cunostinte in utilizarea calculatorului si programelor si aplicatiilor MS Office,Facebook,Whatsapp;

-Bune abilități de comunicare-negociere;

-Orientat către client;

-Orientat spre rezultate și atitudine pozitivă;

Descrierea jobului

-Preluarea comenzilor din site/telefon;

-Intocmirea facturilor si documentelor de transport aferente comenzilor;

-Receptia marfurilor;

-Pregatirea coletelor pentru expediere;

-Urmarirea statusului comenzilor si intocmirea ticketelor catre firma de curierat;

-Managerierea clientilor si solutionarea solicitarilor acestora;

-Verificarea si administrarea stocurilor de marfa si ambalaje;

-Mentinerea curateniei la locul de munca;

Compania fost inffintata in 2022 si are ca domeniul de activitate comertul pe internet.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024