Gratis

Agent Call Center

EMT Solutions
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce cautam la tine, cel care doresti sa faci parte din echipa noastra ?
  • In primul rand sa iti doresti sa muncesti, pentru ca prin munca aduci valoare echipei;
  • Sa fii disciplinat, rezistent la stres si ambitios, pentru ca asta iti va aduce succesul;
  • Sa ai disponibilitatea de a lucra de la sediul nostru din Craiova (cel putin pana inveti);
  • Daca in plus esti si o fire convingatoare, asta iti va aduce multi bani pe langa salariu.

Descrierea jobului

Angajamentul vine din ambele directii, asa ca iata ce îți oferim si noi la schimb ?
  • Un job USOR, sunam pentru a invita oamenii la evenimentele organizate de noi (asta te ajută sa te dezvolți foarte mult pe partea de comunicare si relaționare) ;
  • Un COLECTIV TANAR si SUPER DRAGUT, pregatit sa te ajute sa te integrezi si sa inveti cat mai usor (vei descoperi ca suntem o familie);
  • Un PLAN de CARIERA, fie ca iti doresti sa cresti ierarhic sau doar sa castigi mai mult, avem mereu oportunitati deschise pentru colegii nostrii pe pozitii de supervizare, conducere sau management;
  • Mai multe TREPTE de SALARIZARE pe rolul de agent, de exemplu JUNIOR care pleaca de la salariul de baza de 2300 de lei plus bonusuri si bonuri de masa si poti ajunge la 3000 de lei, sau SENIOR care pleaca de la 2600 plus bonusuri, bonuri de masa si alte beneficii unde poti depasi 3500 de lei;
  • Program de 4 ZILE full time, luni – joi de la 8:00 la 17:30, iar vineri jumatate de zi 8:00 – 12:00 (la noi weekend-ul incepe de vineri :D);
  • CONCEDII de 2 ori pe an a cate 2 saptamani, de sarbatorile de iarna si vara in luna august;
  • Un loc de munca SIGUR si STABIL, suntem pe piata din 2015;
  • Ar fi multe de spus despre noi așa că păstrăm detalii și pentru interviu, între timp am dori să te cunoaștem și pe tine. Trimite-ne chiar ACUM CV-ul tău, iar dacă te potrivești cerințelor noastre, te vom contacta pentru a stabili o întalnire!

    Suntem EMT Solutions, oferim servicii call center B2B, . Am inceput activitatea in 2015, cu o echipa tanara, dar cu proiecte mari si ambitioase. Perseverenta ne-a facut sa crestem si sa ne dezvoltam si din acest motiv suntem astazi aici, cautand acei oameni ca si noi, ambitiosi, perseverenti si pregatiti sa lupte pentru visurile lor.

    Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024