Gratis

Agent Call Center

Auto Drive Motion S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Excelente abilități de comunicare și suport clienți
  • Abilități excelente de vânzări
  • Limba engleza la nivel B2, alta limba straina constituie un avantaj
  • Experiență în îndeplinirea targetelor de vânzări si indeplinirea standardelor de calitate
  • Abilități excepționale interpersonale și de construire a relațiilor
  • Abilitatea de a urmări procesele definite de servicii și vânzări
  • Capacitatea de a gestiona situații stresante sau neobișnuite pentru a menține un serviciu bun pentru clienți
  • Să poată lucra cu un program flexibil in ture de zi sau de seară
  • Abilități de bază de navigare pe computer și cunoștințe despre aplicațiile Microsoft Office

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor si indrumarea lor catre alegerea produselor potrivite nevoilor lor
  • Crearea unei experiențe optimă de închiriere prin maximizarea oportunităților de vânzări și servicii
  • Consilierea clienților si indrumarea acestora catre suplimente opționale în funcție de nevoile acestora
  • Consiliere în calitate de expert cu privire la toate vehiculele din flota Pricecarz
  • Examinați parametrii de închiriere cu toți clienții pentru a asigura o înțelegere completă a tarifelor și a taxelor noastre de servicii
  • Oferiți servicii excelente pentru clienți în toate situațiile
  • Tratați reclamațiile clienților cu profesionalism și încredere
  • Gestionați toate întrebările telefonice și prin e-mail într-un mod prietenos și util
  • Confirmarea, anularea sau modificarea rezervarilor atat prin intermediul telefonului cat si prin e-mail
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, bonuri de masa si decontare transport
  • Oportunitati de crestere si dezvolatare in cadrul companiei in functie de gradul de implicare si performanta
  • Avantajul de a lucra in cadrul unui colectiv cu experienta in domeniu
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Noi suntem PriceCarz, cei care se asigură ca toate drumurile duc la destinația clienților noștri.
PriceCarz, acea companie de închirieri auto din România care îți demonstrează că poate exista flexibilitate fără riscuri. Am înțeles încă din momentul lansării, că mobilitatea este un imperativ al zilelor noastre, așa că o oferim clienților noștri în cele mai avantajoase condiții. Misiunea noastră a rămas neschimbată și se rezumă în cateva cuvinte cheie: mobilitate, siguranță, încredere, confort, flexibilitate.

Călătorim împreună, oriunde vrei tu să ajungi.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024