Publicat 18 Feb 2021 | Reactualizat 20 Mar 2021 | Expiră 21 Mar 2021

Agent Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La Distrigaz Sud Rețele, dorim să venim în întâmpinarea nevoilor clienților noștri și să îi ajutăm să își atingă obiectivele, într-un mod eficient. Căutăm oameni talentați, care să pună clienții în centrul a tot ceea ce fac.
Alătură-te echipei noastre de oameni profesioniști și creativi, unde te vei simți apreciat și inspirat pentru a-ți dezvolta abilitățile și experiența.

Dacă ești interesat să faci următorul pas în carieră, alături de o echipă competitivă și profesionistă, vino în Distrigaz Sud Rețele. Ne poți ajuta să construim un viitor mai bun. Totul începe cu un talent remarcabil. Totul începe cu tine.

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • Vei recepționa apelurile primite la postul telefonic de lucru unde ești logat;
  • Vei transmite sfaturi și măsuri de siguranță apelantului, conform tipului de incident preluat și instrucțiunilor de tratare a apelurilor telefonice;
  • Vei înregistra informațiile primite de la clienți în sistemele informatice ale companiei, conform procedurilor existente;
  • Vei transmite solicitările de urgență catre personalul de interventie existent in teren;
  • Vei contribui la îmbunătățirea imaginii companiei prin comportamentul tău față de clienți, adoptând o atitudine corectă și având o conduită etică;
  • Vei propune măsuri de îmbunătățire pentru a scădea termenul de răspuns la solicitările clienților.
Experiență, calificări, cunoștințe și abilități:
  • Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • Reprezinta avantaj experienta anterioara in activitate de call center;
  • Reprezinta avantaj cunostintele despre domeniul de distribuție a gazelor naturale;
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Capacitate de analiză și sinteză, persuasiune;
  • Capacitatea de a actiona autonom si de a lua decizii rapide;
  • Capacitate de lucru sub presiunea timpului.
Beneficii:
  • Asigurare medicală privată pentru tine și familie;
  • Acces la un program de dezvoltare personală și profesională;
  • Tichete de masă;
  • Concediu de odihnă extins, în funcție de vechimea în muncă;
  • Primă de vacanță.
Numai candidații selectați vor fi invitați la interviu.

În cazul în care optați să ne transmiteți datele dumneavoastră cu scopul de a candida pentru poziția menționată în prezentul anunț, vă rugăm să luați cunoștință despre prevederile Notei de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților: https://www.engie.ro/corporate/wp-content/uploads/2018/09/ER_Nota-de-informare-Candidati.pdf

Descrierea companiei

Despre DISTRIGAZ SUD REȚELE
Distrigaz Sud Rețele este lider în distribuția de gaze naturale în România, cu o expertiză de peste 45 de ani în acest domeniu, având 1.9 milioane de clienți, circa 20.000 km rețea și 2.600 de angajați. Distrigaz Sud Rețele deține licență de operare pentru distribuția de gaze naturale în 851 de localități, pe raza a 20 județe din sudul și centrul României: Argeş, Brăila, Braşov, Buzău, Călăraşi, Constanţa, Covasna, Dâmboviţa, Dolj, Galaţi, Giurgiu, Gorj, Ialomiţa, Ilfov, Olt, Prahova, Tulcea, Vâlcea, Vrancea, Teleorman și Municipiul București. Distrigaz Sud Rețele este filială a ENGIE Romania.

Expirat
Agent Call Center  -  Distrigaz Sud Retele

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles