Publicat 05 Aug 2020 | Reactualizat 02 Sep 2020 | Expiră 05 Sep 2020

Agent Call Center

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL

  • Cunoașterea limbii române la un nivel avansat (scris și vorbit);
  • Abilități foarte bune de comunicare;
  • Orientare către client și capacitatea de a găsi rapid soluții;
  • Flexibilitate, stabilitate și spirit de echipă;
  • Încredere și proactivitate, dedicare și onestitate;
  • Experiența anterioară în domeniul Customer Care sau în activități similare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

BENEFICII

  • Pachet salarial atractiv și bonus de performanță;
  • Bonuri de masă;
  • Contract pe o perioadă nedeterminată;
  • Program full time, posibilitate part time după primele 3 luni;
  • Un job dinamic și diversificat, într-un mediu plăcut și modern;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și motivată;
  • Oportunitatea de a te dezvolta personal și profesional;
  • Perioada de training plătită;
  • Oportunități de promovare în echipa noastră internațională;
  • Asigurare medicală privată;
  • Activități interactive în cadrul echipei;
  • Multe alte beneficii.
RESPONSABILITĂȚI

Principalul rol este de a interacționa și de a rezolva solicitările clienților prin:
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Analia cerințelor clienților și furnizarea de informații corecte și complete privind serviciile oferite de companie;
  • Urmărirea demersurilor necesare în vederea soluționării solicitărilor clienților;
  • Adresarea către clienți într-un mod profesionist.
Dacă te-ai decis să faci parte din echipa noastră, așteptăm cu foarte mare interes CV-ul tău!

MBK IT este o companie noua pe piata serviciilor BPO & ITO, evidentiindu-se prin profesionalismul echipei si flexibilitatea fata de nevoile clientilor. Ofera servicii de call center, de intrare si de iesire, adaptate obiectivelor fiecarui client.

Misiunea noastra este de a contribui eficient la comunicarea intre companii si clientii acestora, prin serviciile de inalta calitate pe care le oferim.

Valorile noastre se pot transpune intr-una singura, iar aceea este echipa in sine. Afirmam acest lucru deoarece transparenta, munca in echipa, programul de lucru, mediul de lucru, simplitatea si posibilitatea de adaptare rapida sunt trasaturile noastre. Toate acestea contribuie la finalizarea misiunii noastre, dar si cele ce ne pun mereu in competitie cu propriile noastre puteri pentru a ne proiecta tot mai multe reusite.

Expirat
Agent Call Center  -  Mbk It S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles