Gratis

Agent Call Center / Suport PART TIME servicii veterinare

PERFECT PET S.R.L.

Candidatul Ideal

Atentie - jobul se preteaza DOAR studentilor sau persoanelor ce mai au un alt loc/contract de munca, din ratiuni de impozitare (contractele part time se impoziteaza ca si full time indiferent de salariu, daca nu se respecta conditiile anterior mentionate). Bugetul este 1200 lei net (2000 lei brut) / luna si poate creste usor dupa 2-3 luni in functie de performanta.

Suntem o afacere cu 3 centre veterinare - servicii medicale, frizerie, hotel si cautam o persoana cu o minima experienta pe parte de Call Center pentru a ne ajuta in principal cu sunatul clientilor pentru masurarea gradului de satisfactie in urma achizitiei de servicii si produse de la noi. Discutiile nu sunt atat de dificile precum intr-un call center de recuperari creante, asa ca este suficienta si o experienta redusa - dar am prefera sa gasim pe cineva cu o minima experienta profesionala.

Job-ul este de 4h/zi L-V, cu lucru de la birou (zona Aparatorii Patriei). Ora de incepere poate fi oricand intre 10-13, (in functie de alte angajamente pe care le ai). Acesta nu este un job remote/hibrid!

Descrierea jobului

Atributiile jobului sunt:
  • apelarea clientilor pentru masurarea gradului de satisfactie sau pentru diverse actiuni si ofertari in scopul retentiei (in jur de 50 apeluri pe zi)
  • redirectionarea reclamatiilor catre managerii de departamente
  • raspunsul la diverse solicitari venite pe email/telefon sau redirectionarea lor catre personalele responsabile
Beneficii:
  • contract de munca pe perioada nedeterminata si plata 100% legala. Nu se accepta colaborari fara contract de munca
  • reduceri la servicii si produse pentru animalele de companie proprii
  • abonament medical Regina Maria, subventionat 70%
  • prime de sarbatori (150lei/eveniment).

Perfect Pet opereaza 3 centre veterinare in Bucuresti, unde oferim o gama de servicii si produse complete pentru proprietarii de animale de companie.

Pentru clienti, Perfect Pet reprezinta locul unde pot gasi ce este mai bun pentru prietenii necuvantatori, fie ca este vorba de servicii medicale, de frizerie sau produse din petshop.

Pentru angajati, salonul reprezinta locul in care isi pot perfectiona calitatile in domeniul frizeriei, in care lucreaza intotdeauna cu echipamente si produse de cea mai buna calitate si in cele mai bune conditii.

Prin cabinetul medical oferim clientilor aceeasi experienta placuta si fara griji cu care s-au obisnuit in cadrul salonului. Aici, angajatii cu studii din domeniul medical pot deprinde experienta si noi cunostinte, avand acces la dotari moderne si suport din partea intregii echipe pentru a se dezvolta profesional.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024