Gratis

Agent Call Center Sediul Militari si Galati

ARABESQUE
2 poziții

Candidatul Ideal

Cum stii daca echipa Mathaus este pentru tine?
Ai abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
Iti place sa asculti activ si sa gasesti rapid solutiile potrivite;
Esti organizat, adaptabil și iti place sa rezolvi provocările de zi cu zi inainte ca ele sa devina probleme;
Esti un bun observator si acorzi atentie detaliilor;
Ai o atitudine pozitiva si ii energizezi si pe cei din jurul tau;
Stii sa lucrezi cu PC-ul, in mod special cu Microsoft Word si Excel;
Ai experienta in lucrul cu clientii;
Nu strica daca ai experiența sau cunostinte de baza în domeniul materialelor de constructii;
Ai studii medii sau universitare.

Descrierea jobului

Ce o sa faci in echipa Mathaus?
Preiei apelurile telefonice din call center;
Gestionezi solicitarile primite din partea clientilor;
Colaborezi cu colegi din alte departamente pentru a rezolva solicitarile primite din partea clientilor companiei;
Prioritizezi sarcinile pentru a fi cat mai aproape de clientii nostri;
Promovezi produsele si serviciile oferite de Mathaus, in functie de nevoile clientilor;
Te asiguri ca oferi o experienta excelenta clientilor, prin solutionarea solicitarilor si prin clarificarea intrebarilor.
Ai grija sa actualizezi toate informatiile in aplicatiile folosite.

De ce sa te alaturi echipei Mathaus?
Beneficiezi de salariu fix, de tichete de masa, dar si de bonusuri de performanta si de comision din vanzari;
Beneficiezi de laptop si telefon;
Vei lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
Vei participa constant la training-uri de dezvoltare profesionala;
Ai nenumarate oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei.

MatHaus, magazinul de retail Arabesque, este un brand tanar, aflat in continua expansiune pe piata materialelor de constructii, atat in mediul digital cat si in retailul clasic. Prin magazinul online www.mathaus.ro și cele 7 magazine din țară suntem pregătiți să oferim soluții complete pentru orice tip de proiect, fie ca este o reamenajare de apartament sau constructia unei case de la zero.
Suntem o echipa tanara, dinamica si preocupata de gasirea celor mai bune solutii pentru atingerea obiectivelor prin intermediul tool-urilor sau a noilor modele de business. In spatele nostru se afla experienta grupului Arabesque, de peste 25 ani lider pe piata de distributie a materialelor de constructie, cu peste 3000 de angajati.
In fiecare an, compania aloca resurse si energie pentru a dezvolta un mediu de lucru sanatos si performant. Pentru noi este foarte importanta etica profesionala, dorinta de evolutie si munca in echipa.
Poti afla mai multe detalii despre noi si grupul din care facem parte din link-urile:
Daca vrei sa faci performanta, sa iti dezvolti cariera, sa inveti cum se creste un brand la nivel national, la noi este locul potrivit. Te asteptam la interviu!

Pentru mai multe detalii accesati arabesque.ro.
"Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati www.mathaus.ro/termeni_conditii. Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale."
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024