Gratis

Agent call center limba Italiana - Bucuresti

FlyGo Voyager SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-Cunostinte de limba italiana (scris si vorbit la nivel de minim B2-(nivel intermediar spre superior);
-Cunostinte avansate de utilizare a computerului pachetul MS Office, Internet si capacitatea de a lucra pe mai multe programe/sisteme simultan;
-Seriozitate, atentie distributiva, amabilitate, memorie vizuala;
-Capacitate de comunicare, persoana dinamica, pro-activa;
-Capacitate de auto-organizare si stabilire a prioritatilor;
-Capacitatea de a lucra in echipa;
-Atitudine pozitiva si orientata catre client;
-Se lucreaza in ture de zi: 9:00-17:30; 10:00-18:30; 11:00-20:00 si 13:30-22:00, prin rotatie.

Descrierea jobului

Asigura o relatie agreabila cu clientii care contacteaza agentia direct, prin telefon sau e-mail;
Mentine legatura cu clientii si informarea acestora despre conditiile serviciilor oferite si calitatea acestora;
Promovarea, vanzarea si marketarea produselor existente;
Preluare si efectuare de rezervari, facturare, urmarire incasari / plati;
Creeaza produse personalizate in functie de solicitarile clientilor;
Stabileste pretul final al pachetului de servicii turistice in conformitate cu oferta agentiei;
Asigura efectuarea de rezervari, pe rutele stabilite conform solicitarilor primite;
Intocmeste fisiere si rapoarte specifice.

Tripaldo Group este o agentie de turism online, care face parte din grupul Fly Go.

Pasiunile noastre sunt calatoriile, iar pentru a arata acest lucru, ne straduim mereu sa oferim cele mai bune servicii clientilor nostri: bilete de avion low cost si de linie, city break-uri, rezervari hoteluri, servicii de inchirieri auto si ghiduri turistice. Valorile pe care le apreciem cel mai mult si dupa care ne ghidam zilnic sunt aprecierea fata de cei din jur, respectul si pasiunea pentru munca facuta cu drag, inovatia si dorinta constanta de a evolua.

Ne dorim in echipa oameni de la care sa avem ce invata si cu care sa putem construi lucruri de calitate, deoarece vrem sa putem oferi intotdeauna cele mai frumoase experiente tuturor iubitorilor de calatorii.

Daca te consideri persoana potrivita, haide sa invatam si sa calatorim impreuna!

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024