Gratis

Agent Call Center - colectare debite Bucuresti

Veraltis Asset Management
4 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam colegi noi care sa se alature echipei noastre de Colectare creante.
Daca:
  • iti face placere sa vorbesti la telefon;
  • comunici cu usurinta cu cei din jur;
  • ai abilitati de negociere;
  • ai minime cunostinte de utilizare a calculatorului si a pachetului Office (Excel, Outlook)
Ai toate sansele sa te alaturi echipei noastre!
Experienta nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj.
Pentru a reusi sa te integrezi usor, ne dorim sa ai dorinta de dezvoltare personala, sa fii implicat si proactiv.

Promitem sa te intampinam cu multe zambete si deschidere la sediul nostru din centrul Bucurestiului, zona Piata Victoriei.

Descrierea jobului

Pe scurt responsabilitatile tale vor fi:
  • Contactarea telefonica a clientilor din portofoliul administrat;
  • Informarea acestora cu privire la aspectele specifice debitelor/platilor;
  • Negocierea termenelor de plata utilizand un discurs persuasiv, aducand beneficii ambelor parti.
  • Inregistrarea corecta in aplicatia de lucru a tuturor informatiilor comunicate;
  • Comunicarea eficienta si ascultarea activa in interactiunea cu clientii
Nu trebuie sa iti faci prea multe griji legat de responsabilitati, noi te vom instrui in toate aspectele.

Beneficii:
  • Contract pe perioada determinata - 18 luni;
  • Bonusuri lunare oferite atat pentru performanta individuala cat si de echipa;
  • Concursuri interne
  • Tichete de masa;
  • Training platit;
  • Mediu de lucru placut - suntem prietenosi, atenti la nevoile colegilor si dornici mereu sa ajutam
  • Flexibilitate in alegerea programului de lucru (se lucreaza in ture);
  • Program de lucru hybrid – acasa si birou;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Zile libere acordate pentru diverse evenimente;
  • Posibilitati reale de crestere si dezvoltare in cadrul companiei;
  • Sesiuni de feedback si suport pentru cresterea performantei;
  • Prima de sarbatori.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie multinationala in ascensiune, parte a B2Holding - unul dintre cei mai importanti jucatori din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia si Europa Centrala si de Est.

Veraltis Asset Management face parte dintr-un grup internațional (B2 Holding) și este responsabil pentru gestionarea recuperărilor de creanțe securizate pentru portofoliile deținute în ultimă instanță pe piața din România.

Grupul B2 Holding ofera soluții de îndatorare pentru bănci și furnizori de credite instituționale, dezvoltandu-se rapid șidevenind unul dintre principalii jucători pe piețele datoriilor neperformante în care operează Grupul.

B2 Holding are operațiuni și birouri în 23 țări din Europa, precum și alte țări cu portofolii și are o strategie declarată de creștere economică, în principal în Europa Centrală și de Est.

Suntem o companie cu o dezvoltare dinamica ce a acumulat o bogata experienta in achizitia și gestionarea creantelor atat in Bulgaria, cat si in Romania, respectand toate cerintele legale in vigoare, ghidandu-se dupa cele mai inalte standarde si norme etice din domeniu.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024