Gratis

Agent/a de call-center, program flexibil (1500-2500 RON)

SC DIRECT INVEST SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam operator CALL-CENTER cu sau fara experienta; Se ofera salariu fix ( 1500/1800 Ron) plus bonusuri de performanta.

NU se lucreaza remote, doar de la birou! Locatie: sector 3, metrou TIMPURI NOI.

PROGRAM: part-time 4h sau 6h (de luni pana vineri) ;programul este flexibil, puteti sa va alegeti intervalul orar in care doriti sa lucrati ( de la ora 9:00-19:00); zona metrou Timpuri Noi, salariu: 1500-2500 ron parte fixa + bonusuri;

*Suntem o echipa tanara si cautam coleg/a pentru a ne mari echipa; 3 posturi disponibile;

Candidatul ideal:
  • atitudine pozitiva;
  • persoana comunicativa, sociabila;
  • punctualitate, seriozitate si rabdare;
  • perseverenta si implicare;
  • coerenta si claritate in exprimarea verbala;

Descrierea jobului

  • nu se vinde nimic prin telefon, doar se stabilesc intalnirile;
  • preluarea si initierea de apeluri ;
  • identificarea programului persoanei, companiei apelate si gasirea solutiilor potrivite;
  • domeniul in care activam este marketing;
*Oferim training de început, așa că vei afla tot ce ai nevoie pentru a face performanță;
-weekenduri si sarbatori legale libere;

SC Direct Invest SRL este Distribuitor autorizat international care de peste patru decenii este lider de vanzari in domeniul sistemelor profesionale pentru imbunatatirea si dezvoltarea unui stil de viata sanatos si echilibrat. Suntem pe piata din Romania de peste 11 ani si suntem in continua crestere si evolutie, te asteptam in echipa noastra!
Ne dorim o echipa compacta cu care sa putem duce mai departe planul nostru de dezvoltare. Alaturi de noi vei reusi sa construiesti o cariera de succes. Daca ti-am starnit interesul si vrei sa ne cunoastem, aplica acum.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024