Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

administrator retea internet

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
Poseda cunostinte bune de networking aplicate in mediul ISP: medii de transmisie, adresare IP, switch-ing si routing, sisteme autonome.
A activat in cadrul unui ISP sau e familiarizat cu activitatile dintr-un NOC.
Are experienta practica cu switch-uri Cisco, minim la nivel de acces 1.

Descrierea jobului

Se va oferii un pachet salarial de baza plus cresteri salariale in functie de rezultatele obtinute si implicarea dovedita.

Energy-net, furnizor de servicii internet in segmentul rezidential.

Expirat
administrator retea internet  -  ENERGY NET

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles