Publicat 25 Nov 2015 | Reactualizat 23 Dec 2015 | Expiră 27 Dec 2015

Administrator pensiune turistica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pensiunea CasaDeMare, angajeaza Administrator Pensiune cu o experienta de conducere de minim 4 ani in managementul  turistic;
Studii in turism + curs de Administrator pensiune turistica, brevet de turism reprezinta un avantaj;
Cunostinte medii de limba engleza;
Permis de conducere;
Cunoștințe de management;
Noțiuni de management financiar, aspect legate de modalitatea de organizare a sejururilor si programelor turistice;
Persoana comunicativa si entuziasta;
Disponibilitate de relocare 4/5 zile pe saptamana.

Descrierea jobului

Candidatul va administra din punct de vedere functional pensiunea formata din 15 camere si spatiile aferente acesteia (restaurant, loc de joaca, curte, piscina, etc);
Asigura aprovizionarea cu materii prime, materiale necesare desfasurarii activitatii;
Stabileste atributiile si sarcinile personalului;
Stabileste programul de lucru si activitatile zilnice ale personalului;
Elaboreaza, impreuna cu bucatarul, lista de preparate si bauturi;
Stabileste tarifele pentru serviciile suplimentare oferite;
Incheie contracte cu operatorii din domeniu;
Stabileste politica de rezervare;
Asigura relatia cu clientii, furnizorii de produse si servicii;

Beneficii:

Salariul este negociabil in functie de experienta anterioara;
Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator;
Masina si telefon de serviciu;
Job-ul este full time, chiar daca activitatea este concentrata in perioada mai – octombrie. Contractul este pe perioada nedeterminata.

CasaDeMare este amplasata intre mare si zona de padure, pe plaja dintre statiunea Olimp si Popasul Pescarilor.
 Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casademare.ro sau pagina de FB: https://www.facebook.com/casademare.ro

Expirat
Administrator pensiune turistica  -  CasaDeMare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles