Publicat 17 Iun 2008 | Reactualizat 16 Iul 2008 | Expiră 18 Iul 2008

Administrator Parc Auto

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Vechime 2-5 ani;
- Facultatea de Transporturi- sectia Transporturi Rutiere;
- Experienta in exploatare si reparatii;
- Persoana cu initiativa, creativitate, capabila sa lucreze in echipa.
-Operare calculator

Descrierea jobului

- evidenta consumului de carburant;
- intocmirea dosarelor-cazier pentru autovehicule;
- deschiderea dosarelor de daune;
- evidenta tichetelor de raspundere civila;
- inspectarea saptamanala a parcului;
- radieri si inmatriculari.

Compania noastra face parte dintr-un grup de firme fiind specializata in imbuteliere bauturi necarbonatate. Cu peste 1000 de angajati, are misiunea de a crea noi sortimente pentru a acoperi o gama cat mai variata de gusturi.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator Parc Auto  -  CONFIDENTIAL