Gratis

ADMINISTRATOR MAGAZIN ON-LINE

EUROPA TRAVEL - EUROPA MERIDIAN RG

Candidatul Ideal

- minimum un an experientă pe o pozitie similară
- cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel);
- cunostinte minime Photoshop;
- Cunostinte in marketing (evidentiere si promovare produse);
- Cunostinte minime de SEO.

Descrierea jobului

- Administrarea magazinului, editare descrieri produse, prelucrarea imaginilor pentru produse, urcarea acestora pe site si pe marketplace;
- Preluarea și procesarea comenzilor online;
- Verificarea stocurilor și a timpilor de livrare, precum și contactarea clienților;
- Pregatirea facturilor si a documentelor de transport (awb-uri);
- Informarea permanenta despre noutatile in domeniu si oferirea de noi propuneri de imbunatatire a vanzarilor.

Beneficii
- Pachet salarial atractiv;
- Contract de munca full-time;
- Bonusuri în functie de vanzari.

Departamentul comert on-line al Europa meridian RG, nutriline.ro

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024