Gratis

Administrator cu experienta in constructii

ANYPRO CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui administrator (mod de lucru doar remote) cu experiență anterioară în domeniul construcțiilor pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi fluent în limba engleză (nivel avansat) și va avea abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, deoarece va fi responsabil de gestionarea corespondenței și a comunicării telefonice cu clienții vorbitori de limba engleză.

Cerințe obligatorii (rugam a se aplica pentru acest rol doar daca detineti cunostinte in domeniul constructiilor si vorbiti fluent limba engleza, la nivel avansat)
Experiență anterioară în industria construcțiilor.
Abilități avansate de limba engleză (vorbit și scris).
Excelente abilități de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.
Cunoștințe solide de operare PC.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Gestionarea corespondenței electronice și a apelurilor telefonice cu clienții (nivel de engleza avansat obligatoriu - estimam gestionare nr. mare de apeluri)
Suport administrativ pentru echipa de construcții/curatenie
Gestionarea documentelor și a programărilor
Participarea la activități de vânzare și promovare a serviciilor noastre.
Program de lucru: Luni - vineri (9am - 6pm).

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și de a crește profesional.
Salariu competitiv
Mediu de lucru stimulant și susținător.

Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

AnyPro Construct este activă de peste 10 ani pe piață, oferind servicii profesionale și de încredere în domeniul construcțiilor și renovărilor. De-a lungul anilor, ne-am dedicat să oferim clienților noștri soluții inovatoare și personalizate, adaptate nevoilor și cerințelor specifice ale fiecărui proiect. Echipa noastră experimentată și calificată se angajează să livreze lucrări de calitate superioară, respectând termenele stabilite și asigurând satisfacția deplină a clienților noștri. Cu o reputație solidă și un portofoliu diversificat de proiecte reușite, suntem mândri să fim partenerul de încredere pentru orice proiect de construcție sau renovare.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024