Gratis

Administrator cladiri

RASIROM RA

Candidatul Ideal

Experienţă pe o poziţie similară minim 3 ani experienţă pe o poziţie similară (Administraţie clădiri);
Studii medii absolvite;
Permis de conducere - categoria B;
Spirit de iniţiativă;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Bun organizator.

Descrierea jobului

Verifică periodic instalaţiile electrice şi sanitare;
Verifică periodic instalaţiile de încălzire clădire şi service;
Schimbă consumabilele care trebuie înlocuite;
Întreţine ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄curaţenie interioară şi exterioară a clădirilor şi a parcărilor;
Întreţine spaţiile verzi din curtea interioară şi din exteriorul acesteia;
Contactează compania cu care are o relaţie contractuală în cazul defecţiunilor pe care nu le poate rezolva (apă, energie electrică, energie termică, gaz, salubritate, canalizare, mentenanţă clădiri, mentenanţă climatizare, etc.);
Execută lucrări minime de reparaţii şi amenajări în cadrul imobilulului, participa la efectuarea recepţiilor şi confimarea calităţii acestora;
Propune bugetarea în fiecare lună a cheltuielilor de întreținere și amenajarea spaţiilor din cadrul imobilului;
Asigură materialele impuse de natura lucrărilor din punct de vedere sortimental, cantitativ, în concordanță cu cerințele de realizare promptă a sarcinilor și necesităților obiective ale imobilelor și unităților ce își au sediul în imobilele respective;
Asigură aparatele de apă cu necesarul de bidoane, filtre, pahare;
Asigură sălile de întâlniri, şedinţe cu necesarul de protocol şi alte efecte (flipchart, cafea, scaune, birouri, etc);
Realizează lucrări de întreţinere a birourilor, porţilor, spaţiilor destinate deşeurilor;
Ajută la desfăşurarea activităţii funcţionarilor administrativi fără a bloca activitatea societăţii;
Însoţeste furnizorii de servicii atunci când sunt executate lucrări în cadrul imobilelor;
Asigură buna funcţionare a instalaţiilor şi utilităţilor clădirii (apă, canalizare, încălzire, răcire, mobilier.

RASIROM, companie fondată în 1995 şi deţinută integral de către stat, asigură operarea continuă şi sigură a sistemelor tehnologice pentru instituţiile din Sistemul Naţional de Apărare, Ordine Publică şi Securitate Naţională..

Misiunea Rasirom este de a asigura funcționarea sigură și continuă a infrastructurilor critice și a sistemelor esențiale, cercetând, inovând și dezvoltând produse de tehnologie avansată.

Direcțiile de piață strategică sunt: informații speciale, aeroporturi și trafic aerian, infrastructuri critice, securitate internă și ordine publică, utilități, telecomunicații, Cyber și digitalizare.

Echipa Rasirom este formată din 350 angajați cu un nivel înalt de expertiză în domeniile în care activează.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024