Gratis

ADMINISTRATOR CLADIRE (GOSPODAR)

SANTER SYSTEM SA

Candidatul Ideal

Inițiativă și determinare pentru soluționarea problemelor;
Abilități excepționale de comunicare
Capacitatea de a te concentra pe mai multe sarcini în același timp
Abilități bune de organizare, planificare si colaborare
Spirit de echipă.

Descrierea jobului

Societate comerciala care detine spatii comerciale, depozite si birouri in Sos Morarilor nr 2, sector 2, unde canditatul are urmatoarele responsabilitati;
* citirea indexurilor la contoarele generale si pasante de energie electrica, gaz , apa si canalizare, si calculul preturilor unitare in functie de factura emisa de furnizori. Repartizarea consumurilor individuale in functie de utilitatile aflate in spatiile respective
* prezentarea spatiilor in vederea inchirierii si predarea primirea acestora in baza proceselor verbale
* supravegherea si mentinerea curateniei pe spatiile comune
* supravegherea personalului de paza in vederea indeplinirii sarcinilor acestora
* primirea documentelor in vederea eliberarii adeverintelor fostilor angajati ai societatii
* inregistrarea documentelor in registru de iesiri/intrari, indosariere si arhivare
* in caz de avarie la instalatii de energie, gaz, apa se iau masuri de oprire si remediere
* buna colaborare cu chiriasii societatii, pentru mentinerea ordinii pe platforma
* distribuirea facturilor de chirie si utilitati la toti chiriasii si departamentului de contabilitate
* intocmirea pontajului de prezenta pentru salariatii societatii

Societate comerciala care se ocupa cu inchirierea si intretinerea spatiilor proprii.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024