Publicat 27 Nov 2018 | Reactualizat 27 Dec 2018 | Expiră 28 Dec 2018

Administrator CasaStavros, 2 Mai

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de minim 2 ani in turism
- foarte bune cunostinte de contabilitate primara
- abilitati foarte bune de comunicare
- abilitati organizatorice, initiativa, seriozitate
- responsabilitate, eficienta
- disponibilitate pentru coordonarea permanenta a activitatii unei echipe
- disponibilitate deplasare/relocare in perioada aprilie-septembrie
- permis categoria B

Descrierea jobului

- asigura coordonarea activitatii din locatia turistica
- se implica activ in functionarea optima a tuturor serviciilor astfel incat sa fie respectate standardele calitative asumate
- monitorizarea cheltuielilor si respectarea bugetului alocat
- supravegherea activitatii de aprovizionare cu produse alimentare si nealimentare
- urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor si rezolvarea prolemelor ocazionale
- intocmirea documentelor primare financiar-contabile
- coordonarea personalului din subordine
- subordonat Directorului general

Beneficii:
Salariul este negociabil in functie de experienta anterioara
Job-ul este full time
Contractul este pe perioada nedeterminata

Compania detine unele dintre cele mai noi si frumoase concepte de cazare din zona de sud a litoralului Marii Negre:
CasaDeMare, Olimp (www.casademare.ro)
CasaBlanca, Olimp (www.casablancaolimp.ro)
CasaStavros, 2 Mai (www.casastavros.ro)
HaciendaDeMare, Olimp (din iunie 2019) (www.haciendademare.ro)
Masseria, 23 August ( din iulie 2019) (www.masseria.ro)
CopahavanaBeach (www.copahavana.ro)

Expirat
Administrator CasaStavros, 2 Mai  -  CasaStavros

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles