Publicat 14 Mar 2007 | Reactualizat 29 Mar 2007 | Expiră 31 Mar 2007

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE SI DE RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
studii superioare de specialitate;
experienta in domeniu constituie un avantaj;
disponibilitate pentru program prelungit;
posesor carnet conducere categoria B;
persoana dinamica;comunicativa;cu initiativa;
abilitati de organizare, spirit de echipa

Descrierea jobului

intretinere soft si hard;
intretinere si administrarea de retele de calculatoare;
cunostinte de baze de date(FoxPro);
bune cunostinte operare PC,Office,Internet,Email

Producator, distribuitor si importator de produse farmaceutice

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE SI DE RETEA  -  SCF AESCULAP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles