Publicat 12 Mai 2008 | Reactualizat 10 Iun 2008 | Expiră 12 Iun 2008

Administrator baza tehnica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persona foarte ordonata si minutioasa , obisnuita cu munca la calculator ( de preferinta excel si word ).

Descrierea jobului

Dupa o pregatire de cateva luni la sediul central al societatii mama din Franta candidatul va avea ca raspundere aranjarea si distribuirea materialelor de constructii pe care societatea le comercializeaza(popi,grinzi,cofraje,platforme scari de acces etc )

Societate de prestari servicii (cu capital francez) pentru intreprinderile din domeniul constructiilor,specializata in furnizarea echipamentelor de sustinere,cofrare,acces,securitate.
Societatea pune la dispozitia clientilor o gama larga de prestari:conceptia si fabricarea produselor ,inchirierea si vanzarea acestora precum montarea si finantarea lor.

Expirat
Administrator baza tehnica  -  JALMAT ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles