Gratis

Administrator aplicatii&baze de date

ANTENA TV GROUP S.A.

Candidatul Ideal

Experiență de minim 2-3 ani într-o poziție similară.
Studii în domeniul economic și IT, de preferință cu specializare în informatică economică.
Cunoștințe solide de contabilitate și analiză financiară.
Abilități tehnice avansate în Excel.
Cunoștințe de programare în PHP și JavaScript sunt un avantaj.
Experiență în gestionarea bazelor de date.
Răbdare, dedicare, perseverență și abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Administrarea și dezvoltarea Sistemului (SUN).
Dezvoltarea, mentenanța și îmbunătățirea aplicațiilor AGX.
Colaborarea cu echipa pentru a identifica și soluționa probleme tehnice și contabile.
Analizarea datelor financiare și generarea rapoartelor necesare pentru procesele de analiză financiară.
Utilizarea abilităților tehnice în Excel, PHP, JavaScript și gestionarea bazelor de date pentru a susține nevoile proiectului.

Suntem echipa Antena Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilului in posibil.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024