Gratis

Administrative Office Manager

SC KIWI FINANCE SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim o persoana cu:
Studii superioare in curs sau absolvite;
Atitudine pozitiva, responsabila, organizata;
Proactivitate in relatia cu colegii si clientii;
Claritate si coerenta in exprimare;
Cunoasterea pachetului MS Office.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
Primeste, inregistreaza si repartizeaza corespondenta in interiorul companiei;
Gestioneaza apelurile telefonice din interiorul companiei;
Asigura protocolul (inclusiv transmitere comenzi catre furnizori);
Asigura suport celorlalte departamente cu care colaboreaza: tehnoredactare de documente, transmitere/preluare mesaje sau documente, intocmire rapoarte, arhivare documente etc.

Iti oferim:
Contract individual de munca si tichete de masa (400lei);
Abonament Bookster;
Oportunitatea de a invata de la profesionisti lucruri interesante despre creditarea bancara si educatie financiara.

KIWI FINANCE este primul broker de credite din Romania cu o experienta de peste 20 de ani si care are in prezent peste 450 de oferte de credite si solutii financiare (credite ipotecare, de nevoi personale, carduri de credit).

Pentru mai multe detalii despre echipa noastra, viziteaza Site-ul nostru www.kiwifinance.ro.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024