Gratis

Administrativ Ofertare Marketing

RAINBOW COMPANY PRODUCTION SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice sau economice.
Buna cunoastere a programelor Office.
Persoana politicoasa , care relationeaza usor cu ceilalti avand abilitati de comunicare si negociere.
Poate ajunge usor de acasa in Bragadiru.
organizat, planificat, cu capacitate de a lucra autonom.
Cunoasterea unui program de proiectare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Prezentare si ofertare produse.
Urmarire stoc.
Intocmire rapoarte de activitate. ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Descrierea companiei

Producator mobilier urban si de gradina
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024