Publicat 09 Aug 2006 | Reactualizat 07 Sep 2006 | Expiră 09 Sep 2006

ADJUNCT SEF CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

 Studii superioare economice
 Experienta 1-3 ani pe un post similar
 Cunoasterea limbii franceze obligatorie;
 Cunostinte solide de contabilitate;
 Bune cunostinte operare calculator (Microsoft Office EXCEL)+ programe de contabilitate
 Deschis, comunicativ;
 Rezistenta la stres;
 Respectarea dead line-urilor

Descrierea jobului

 Coordoneaza echipa de contabili (contabilitatea generala si a marfurilor);
 Pregateste declaratiile lunare si situatiile financiare;
 Verifica corectitudinea inregistrarilor contabile;
 Verifica daca se respecta procedurile stabilite in cadrul departamentului;
 Cunostinte minime de fiscalitate.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in peste 11 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 170.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale. Valorile care ne anima sunt: Incredere. Participare. Evolutie.

Expirat
ADJUNCT SEF CONTABIL  -  MGV Distri-Hiper SA- Hipermarket Auchan

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles