Gratis

ACHIZITOR (BUYER)

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- studii superioare, preferabil ȋn domeniul alimentar
- cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat
- cunoștințe solide de Microsoft Office - în special Excel
- rezistenţă la stres şi disponibilitate pentru program prelungit
- excelentă capacitate de organizare
- bune abilităţi de comunicare, negociere şi atenţie la detalii
- punctualitate și seriozitate
- spirit intraprenorial, initiativa

Descrierea jobului

- organizarea, proiectarea, implementarea şi controlul activităţii de procurement pentru gama de produse/ servicii alocate;
- elaborarea planului lunar de procurement;
- gestiunea bazelor de date privind formivore de produse/ servicii – identificarea furnizorilor, analiza şi evaluarea acestora, solicitarea şi negocierea ofertelor, semnarea şi derularea contractelor cu furnizorii;
- gestionarea activităţii de transport pentru furnizorii aflaţi ȋn portofoliu;
- gestiunea stocurilor;

- salariu + bonusuri de performanta
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.