Publicat 09 Ian 2008 | Reactualizat 08 Feb 2008 | Expiră 09 Feb 2008

Accounting Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare economice;
Experienta de minim 3 ani in evidenta contabila pana la nivel de bilant inclusiv;
Cunostinte de limba engleza;
Persoana responsabila, cu bune abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Contabilitate primara, fiscalitate, salarizare, intocmire declaratii fiscale, balanta, raport lunar catre ALS Chemex Australia, bilant.

Pachet de beneficii excelent ( inclusiv cazare asigurata) ;
Sansa dezvoltarii personale continue;
Training in laboratoarele ALS;
Posibilitatea deplasarii in strainatate.

Rom Analize face parte din grupul international ALS Chemex care are laboratoare raspandite peste tot in lume, atat in Europa cat si in afara. Sediul este in Gura Rosiei, comuna Rosia Montana, judetul Alba. Obiectul de activitate il constituie testarea si analizele tehnice de laborator.

Expirat
Accounting Manager  -  Rom Analize