Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 09 Sep 2008 | Expiră 11 Sep 2008

ACCOUNT MANAGER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari
Cunostinte operare PC
Dinamism
Persuasiune
Capacitate de lucru in echipa
Pasiunea pentru rezultate

Descrierea jobului

Reprezentarea intereselor companiei in zona de desfasurare a activitatii, fata de clientii actuali si potentiali.
Crearea si mentinerea unor relatii comerciale cu clientii.
Negocierea contractelor comerciale in numele companiei angajatoare.
Oferta: salariu motivant corelat cu performantele, bonusuri, masina de serviciu full time, traininguri recunoscute international, posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie nationala partener VODAFONE pentru segmentul business aflata in extindere de activitate selecteaza si angajeaza Account Manager pentru judetul Neamt.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ACCOUNT MANAGER  -  CONFIDENTIAL