Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Account manager

Communications Media
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Iti place sa interactionezi si sa comunici frecvent cu oamenii?
Vei face zilnic acest lucru atat cu colegii cat si cu clientii.

Ai putere de convingere si abilitati de negociere?
Iti vei putea pune in practica abilitatile pentru a negocia si vinde clientilor serviciile oferite.

Inveti repede sa utilizezi diverse softuri?
Atunci chiar vei veni la job cu placere. Iar daca te descurci deja in Excel ne-ar placea sa te cunoastem la interviu.

Cerinte:
  • Studii superioare finalizate;
  • Domiciliul in Oradea;
  • Cunostinte cel putin medii MS Office si in special Excel;
  • Abilitati de gestionare a sarcinilor in sistem multi-tasking;
  • Atentie la detalii;
  • Carnet de conducere cat.B.

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati:
  • Se preocupa permanent de gasirea si contractarea unor noi clienti;
  • Gestioneaza relatia cu clientii;
  • Participa ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la intalnirile cu clientii (prezentari, negocieri, etc.);
  • Urmareste zilnic buna desfasurare a contractelor si gaseste solutii pentru rezolvarea problemelor aparute;
  • Intocmeste la cerere diverse rapoarte catre manager sau catre clienti.
Ce oferim?
  • Un salariu atractiv si bonusuri de performanta in functie de realizari;
  • Bonuri de masa si prime de sarbatori;
  • Posibilitatea de a promova, in functie de abilitatile demonstrate si rezultatele obtinute.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024