Gratis

Account Manager-Hunter | Arsis Vodafone

Arsis Trading SRL
15 poziții

Candidatul Ideal

Arsis, cel mai mare partener Vodafone, își mărește echipa de Account Manageri.
Dacă ești o persoană energică, motivată și atrasă de ideea de a interacționa cu business owneri și a le oferi cele mai bune soluții de comunicare, înseamnă că ești persoana pe care o căutam! Alături de echipa Arsis îți vei dezvolta o carieră de succes în vânzări, iar noi te vom ajuta să fii cel mai bun!

Cum ne-ar plăcea să fii:
- Să fii ambițios și dornic de afirmare prin performanță;
- Să ai o atitudine pozitivă și orientată către client;
- Să ai bune abilități de comunicare interpersonală și negociere;
- Să deții cunoștințe specifice despre industria telecom sau să ai experiență pe o poziție similară în vânzări directe, reprezintă un avantaj;
- Să cunoști pachetul Microsoft Office;
- Să deții permis de conducere categoria B;
- Să fii dispus la deplasări.

Descrierea jobului

Ce trebuie să facă un Account Manager?
- Să identifice noi oportunități de business în vederea asigurării succesului strategiei de vânzări;
- Să prezinte, să vândă și să crească valoarea vânzărilor produselor și serviciilor Vodafone în scopul de a atinge obiectivele de vânzări pe segmentul business;
- Să construiască relații puternice cu clienții în vederea vânzării produselor Vodafone și a creșterii satisfacției clientului;
- Să monitorizeze activitatea competiției și tendințele pieței în vederea creșterii continue a poziției Vodafone;
- Să gestioneze eficient bazele de clienți business alocați;
- Să mențina imaginea companiei și să respecte standardele ei livrând servicii de o înaltă calitate și profesionalism.

Ce oferim:
- Salariu fix + bonusuri și comisioane din vânzări + premii pentru performanță;
- Training-uri de dezvoltare profesională și personală;
- Mediu de lucru într-un colectiv tânăr, unit și orientat spre performanță;
- Laptop;
- Telefon.

Arsis Trading SRL (compania), în calitate de operator, prelucrează datele tale cu caracter personal în scopul selectării și recrutării pentru posturile vacante ale companiei. Conform legislației în vigoare, beneficiezi de următoarele drepturi: acces, rectificare, ștergere, restricționare a prelucrării, portabilitatea datelor, opoziție, de a nu fi supus unor decizii automatizate, de a te adresa autorității de supraveghere. Pentru mai multe detalii privind prelucrarea datelor tale, te invităm să accesezi politica noastră de confidențialitate.
Prin trimiterea CV-ului și aplicarea la unul din posturile companiei confirmi că ai citit politica noastră de confidențialitate.

Misiunea ARSIS este să fim un partener și un bun advisor pentru companiile mici și mijlocii. Principalul nostru obiectiv este să oferim soluții, încredere și profesionalism clienților existenți și să creștem veniturile, în timp ce noi înșine creștem.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024