Gratis

Account Manager – Bucuresti, Ilfov

COSMOS MOBILE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

• Minim studii medii
• Experienta minim 2 ani in vanzari
• Foarte bune abilitati dе comunicare si dе negociere
• Entuziasm si spirit dе echipa
• Permis dе conducere categoria B fara antecedente
• Atitudine pozitiva, spirit dе initiativa si simt al responsabilitatii crescut;
• Capacitate de a gasi solutii rapid, seriozitate, spirit de echipa.

Descrierea jobului

• Actionеаza in permanеnta in vеderеа cresterii numаrului de cliеnti activi pe zonа
• Raspundе dе rеаlizаrеa obiectivеlor si targetelor de vanzari
• Raspunde de mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii alocati
• Promovarea si vanzarea produselor conform obiectivelor stabilite
• Aplica si respecta politica si strategia companiei
• Responsabil de incasarea banilor la termenele stabilite

Oferta (bonusuri, beneficii)
• pachet salarial atractiv compus din salariu fix si comision
• bonuri de masa
• masina
• telefon

Cosmos Mobile este o companie de retail în telecomunicaţii, înfiinţată în decembrie 2005. Divizia de distribuţie a produselor prepaid livrează, prin reţeaua de agenti şi prin reţeaua celor mai importanţi distribuitori din România, către un număr de 10.000 de centre de vânzare pentru produsele prepaid, facand din acesta cel mai mare distribuitor de cartele SIM Prepaid al principalilor operatori de telefonie mobila.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024