Publicat 28 Iun 2007 | Reactualizat 27 Iul 2007 | Expiră 28 Iun 2007

Absolvent studii superioare profil tehnic, specialist electronica si specialist motoare termice

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa Triton?
Acum ai o sansa!
Echipa Triton se mareste si angajeaza:
* absolventi studii superioare profil tehnic
* specialist electronica pentru Departamentul de Service
* specialist motoare termice pentru Departamentul de Service

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV la fax:0241-615.725 sau e-mail:office@triton.com.ro sau triton@rdsct.ro

Descrierea jobului

Absolvent studii superioare, cunostinte avansate in domeniu

Se ofera:
* salarizare atractiva
* scolarizare
* posibilitati de promovare
* loc de munca stabil

Descrierea companiei

SC TRITON SRL - CONSTANTA

Lider pe piata locala in distributia de scule electrice si accesorii pentru constructii, SC TRITON SRL este dealer autorizat pentru marci de renume precum:BOSCH, MAKITA, METABO, AEG, etc.

Expirat
Absolvent studii superioare profil tehnic, specialist electronica si specialist motoare termice  -  SC TRITON SRL - CONSTANTA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles