Gratis

Absolvent al Facultatii de Inginerie sau Arhitectura

S.C. UNILEM s.r.l.

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Inginerie Mecanica, Informatica, Constructii sau Arhitectura

Cunostinte tehnice generale inclusiv desen tehnic.
Cunoştinţe Microsoft Office si AutoCAD.
Abilităţi de comunicare, organizare şi lucru în echipă.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la biroul de productie in mediu de lucru profesionist alaturi de colegi cu experienta în domeniu. ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈

Descrierea companiei

Societatea S.C. UNILEM s.r.l., are sediul in orasul Bacau.

Unilem a fost infiintata in 2002 pentru productia de lemn stratificat.
Din 2010 Unilem produce ferestre din lemn stratificat placat cu aluminiu pentru piata interna si pentru export

SC Unilem s.r.l. este parte a grupului Uniform S.p.A. - lider italian in productia de sisteme pentru ferestre mixte de inalta performanta.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024