Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 27 Nov 2019

Îngrijitori vârstnici în Germania

10 posturi

Candidatul ideal

Hausengel este Partnerul Dumneavoastra, dacă:

  • Doriți să lucrați în Germania ca îngrijitor vârstnici.
  • Doriți să aveți venituri în Euro.
  • Vorbiți germană și doriți să utilizați limba germană în activitatea de zi cu zi.
  • Aveţi un suflet mare şi multă înţelegere pentru persoanele care au nevoie de îngrijireDacă doriți sa faceți parte din Familia-Hausenegl și să vă simțiți „rundum versorgt“!

Descrierea jobului

Vă oferim:

  • Oportunitati de venituri până la 2.000,-€ net pe lună – Câștigul este negociabil in mod independent.
  • Legalitate, parteneriat şi condiţii transparente.
  • Toate contractele si documentele disponibile in limba maternă.
  • Un contract transparent și un pachet de asigurari germane.
  • O gamă largă de comenzi verificate cu atenţie.
  • Formare profesională gratuită cu certificatul german IHK (Camera de Comerț si Industrie).
  • Oportunități de dezvoltare a competențelor lingvistice – Cursuri de germană, aplicația “Deutsch-App“.
  • Suportul complet al unui consultant personal, în caz de urgență disponibilitate 24 de ore din 24, 365 zile pe an.
  • Preluarea tuturor eforturilor birocratice și depunerea cererilor aferente documentelor necesare pentru dumneavoastră.
  • Cazare și masă gratuită în timpul angajamentului.
  • Fără comisioane de intermediere.
  • Rambursarea cheltuielilor de călătorie.
  • Premii speciale și premii pentru recomandări.
Ai întrebări pentru noi? Sună-ne: 0771-748 897
Sau scrie-ne: info@hausengel.ro
www.hausengel.ro

Hausengel este o companie de familie care intermediază cu succes încă din anul 2005 contracte selectate şi verificate pentru personal de îngrijire. Experienţa noastră îndelungată ne demonstrează că putem avea succes numai dacă ne implicăm cu tot sufletul. Din acest motiv, consultanţii noştri depun zilnic eforturi pentru a vă asigura aprecierea pe care o meritați, siguranţa, parteneriatul şi în mod special asistenţa personală. Deveniti parte din Familia noastră Hausenegl și simțiți-vă „rundum versorgt“ (sprijiniți permanent)!

Îngrijitori vârstnici în Germania  -  Hausengel International Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles