TREZORIER - ECONOMIST / DEPARTAMENT CONTABILITATE- FINANCIAR

SODINAL SRL

Candidatul Ideal

-Experienta intr-un departament financiar in special in cash-flow si sisteme de plati - min.2ani

-Abilitati in utilizarea calculatorului si a unui soft de contabilitate ( PREFERABIL WIZCOUNT )

-Atent(a) la detalii si capacitate de sinteza/analiza

-Abilitati de comunicare si lucru in echipa

-Persoana responsabila pe activitatile pe care le va indeplini

Descrierea jobului

-inregistrarea zilnica a tranzactiilor contabile ( in special registrul de casa ,biletele la ordin , extrasele bancare)

- verificarea tuturor documentelor inaintea introducerii in sistemul de contabilitate

- actualizarea situatiei de plati pentru furnizori pentru tot grupul de societati

- evidentieaza si pregateste instrumentele de plata pentru depunerea lor la banci pentru tot grupul de societati

- efectuarea platilor interne/ externe si a schimburilor valutare in sistemul de plati on-line pentru tot grupul de societati

- mentine legatura cu bancile cu care lucram pentru tot grupul de societati

- rapoarte contabile specifice

Oferta (bonusuri, beneficii):

Tichete de masa,abonament RATB

Mediu de lucru dinamic

SODINAL face parte dintr-un grup de societati care activeaza in domeniul importului si distributiei pe piata romaneasca .
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024