Gratis

Store Manager si Asistent Store Manager #Pep&Pepper

EVERTOGEHTER SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm Store Manager si Asistent Store Manager #Pep&Pepper

Te regăsești in rolul acesta?
  • Ești o persoană căreia îi place să faca parte dintr-o echipă de profesionisti și ai întodeauna o atitudine pozitivă?
  • Ai experienta minim 3 ani in domeniul de activitate al restaurantelor? (in restaurante cu servire rapida reprezinta un avantaj)
  • Esti o persoana sincera, corecta, integra, respectuoasa, dispusa la colaborare, dispusa la eforturi intelectuale zilnice in pastrarea standardelor si verificarea acestora in locatie?
  • Știi cât este de important să fi serviabil și politicos de fiecare dată când interacționezi cu clienții?
  • Știi cât este de important să faci lucrurile bine, într-un timp cât mai scurt și să îi inspiri și pe ceilalți să te urmeze?
  • Îți place să creezi momente pozitive și să susții buna dispoziție a echipei?
Atunci cu siguranță ești persoana pe care o căutăm și te invităm să te alături echipei Pep&Pepper

Descrierea jobului

Beneficii oferite:
  • pachet salarial atractiv: de la 3400 lei net pentru asistent manager si de la 4100 lei + bonuri de masa pentru store manager
  • bonuri de masă lunare
  • bonus lunar de performanță, bazat pe indicatori de profitabilitate
  • training și suport pentru dezvoltarea abilităților profesionale
  • program de lucru flexibil, în ture
  • masa asigurată
  • posibilitate de avansare rapidă în cadrul companiei pe poziții superioare
  • disponibilități asigurate aproape în toate zonele Bucureștiului

Rolul tău:
  • alături de echipa ta, vei fi o gazdă bună și vei crea cea mai bună experiență pentru clienții Pep&Pepper
  • vei răspunde prompt solicitărilor primite de la clienți, oferindu-le cu ajutorul echipei produsele proaspăt pregătite la standardele Pep&Pepper
  • te vei asigura de menținerea standardelor de calitate și igienă alimentară în locațiile Pep&Pepper

Responsabilități:
  • Vei propune măsuri de îmbunătățire a serviciilor și modalități de atingere a nivelului de profit /target impus;
  • Vei răspunde de recrutarea și formarea personalului;
  • Vei propune recompensarea/sancționarea personalului din subordine;
  • Organizezi activitatea angajaţilor din subordine;
  • Vei stabili sarcini pentru fiecare salariat/post şi vei urmări respectarea acestora;
  • Primești și oferi feedback angajaților din locatie;
  • Vei oferi suport colegilor din echipă;
  • Vei aduce la cunoştinţă Directorului de Operatiuni neîndeplinirea la timp şi corect a sarcinilor de către angajaţii din subordine;
  • Te vei asigura ca sunt puse în practică măsurile dispuse de conducere şi de instituţiile de control ale statului, în urma controalelor şi a cercetării evenimentelor;
  • Vei controla și vei verifica timpul de livrare al comenzilor;
  • Te vei asigura că este respectată legislația în vigoare, în activitatea societății;
  • Totodata, te vei asigura că preparatele comercializate îndeplinesc toate criteriile stabilite;
  • Esti responsabil de gestiunea din subordine atât a materiilor prime și mărfurilor dar și a obiectelor de inventar și mijloacelor fixe.
  • De asemenea, vei fi responsabil cu întocmirea pontajului și trimiterea acestuia la final de lună.

Pep&Pepper este un restaurant fast-casual care oferă o varietate largă de preparate din carne de pui, vită sau pește, dar și vegetariene.
Conceptul restaurantului are la bază ideologia “The Eatwell Plate”, o dietă echilibrată și sănătoasă în 3 pași simpli: alegi carnea marinată sau dintre opțiunile veggie, combini cu una dintre garniturile speciale, adaugi salată proaspătă și completezi cu un fruct savuros! Într-o atmosferă caldă și primitoare, cu acces vizual direct către dinamica bucătăriei deschise, Pep&Pepper oferă o experiență încântătoare.

Află mai multe detalii despre brandul Pep&Pepper vizitand website-ul nostru: https://www.pepandpepper.ro/
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024