Gratis

SEF LOCATIE / ADJUNCT SEF LOCATIE FAST FOOD

CARTOFISSERIE SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Ți-ai suflecat mânecile? Ești pregătit să conduci o echipă? Iți plac cartofii prăjiți? Dorești să faci parte dintr-o companie tânără, dinamică, în plină ascensiune? Da? Atunci te așteptăm în ECHIPA noastră!

Căutăm un coleg serios, onest, dornic de muncă şi de a participa activ la dezvoltarea CARTOFISSERIE.
Bun coordonator si organizator, cu spirit de echipă, cu abilitaţi de comunicare, dornic de a învăţa, orientat către rezultate.
Experiența într-o poziţie similară (de coordonare a unei echipe în domeniul Horeca sau alt domeniu) este un plus.

Descrierea jobului

SEF LOCATIE + ADJUNCT SEF LOCATIE FAST FOOD
Descriere job / Responsabilitati:

Ca şef al unei locaţii Cartofisserie vei avea ca principale responsabilităţi:
- Coordonarea echipei de Cartofisseri
- Gestionarea stocurilor de marfă şi a fluxului de numerar ale locaţiei
- Interacţiunea cu clienţii: pregătirea celor mai buni cartofi prăjiţi, servirea clienţilor, lucrul la casa de marcat.
- Menţinerea legăturii continue cu superiorii, comunicarea problemelor din locaţii, identificarea modalităţilor de rezolvare.

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariu de bază atractiv plus bonusuri de performanță;
- Tichete de masa de 35 lei/zi;
- Creșteri salariale corelate cu vechimea și implicarea la locul de muncă;
- Prime de sărbători.

Descrierea companiei

SEF LOCATIE / ADJUNCT SEF LOCATIE
La o vârstă fragedă de doar 6 ani, CARTOFISSERIE a ajuns deja în 19 oraşe cu cele 44 de locaţii ale sale. Echipa Cartofisserie a depăşit 300 de colegi şi este în continua creştere.

La CARTOFISSERIE fiecare consumator este oaspetele nostru. Aici te aşteptă oameni care iubesc ceea ce fac și sunt bucuroși să împărtășească o parte din belșugul de cartofi prospeți și calzi pe care îi pregătesc cu grijă şi pricepere.

Nu trimitem oameni pe Marte, nu lecuim boli incurabile, nu construim submarine atomice. Preparăm și oferim cei mai buni cartofi prăjiți. In acelaşi timp, împrumutăm de la cartof din trăsăturile pentru care este atât de de iubit în toată lumea: prospeţime, bunătate, simplitate, sinceritate, creativitate.

Vino să ne cunoşti şi să faci parte dintr-o echipă în care BUCURIA, PROSPEŢIMEA si UMANITATEA sunt la ele acasa.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024