Gratis

RECRUTOR - RESURSE UMANE - REPREZENTANT HR

L.E.D GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;

Atitudine proactiva si increzatoare.

Spirit de observatie si capacitate de a face analiza comportamentala;

Domiciliu PREFERABIL SA FIE IN DIN GIURGIU ORAS , TELEORMAN - ALEXANDRIA - SAU ZONA APROPIATA , DAMBOVITA -TARGOVISTE- TITU -GAIESTI , zona ARGES , COSTESTI , MOZACENI ETC

Descrierea jobului

  • Responsabilitati:
    - Preluarea apelurilor telefonice si pre-selectia candidatilor.
    - Desfasurarea proceselor de recrutare, selectie si inductie a personalului;
    - Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
    - Conceperea si postarea anunturilor de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente;
    - Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
    - Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie în paralel;
    - Contactarea candidatilor selectati in vederea programarii interviurilor;
    - Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati.
    - Intocmirea si transmiterea diverselor raportari periodice;

    Zone strategice - judetul Giurgiu , Teleorman , Dambovita , Arges - preferabil Domiciliu in aceste Judete

Descrierea companiei

COMPANIE DE LOGISITCA SI TRANSPORT.

CAUTAM FORMAREA UNEI ECHIPE PUTERNICE SI STABILE PENTRU DOMENIUL DE LOGISITCA SI DEPOZITARE.OFERIM TOATE RESURSELE NECESARE UNUI LOC DE MUNCA DURABIL SI PLACUT.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024