Gratis

Manipulant Marfa

UPS

Candidatul Ideal

Căutăm pe cineva cu:
•Excelente abilitati de comunicare, viteza si acuratete
•O abordare flexibilă, prietenoasă si capacitate de lucru în echipă
•Initiativa si atentie la detalii
•Capacitatea de a urma cu precizie instrucțiunile

Descrierea jobului

CONTRACTUL TAU
Căutăm oameni care ne vor ajuta să ne asigurăm că pachetele merg pe drumul cel bun. Veți lucra în depozitul nostru din Otopeni, de luni-vineri, intre orele 05:30-14:00, cu jumatate de ora pauza de masa.

SCOPUL TAU
Locul de muncă poate fi unul solicitant, cu o munca grea, dar cu capacitatea ta de a acorda o atenție deosebită detaliilor si cu sprijinul colegilor tai, vei excela în a-ți face munca rapid și precis.

Activitățile tale generale vor include:
•Mutarea și sortarea pachetelor
•Lucrul în siguranță și cu precizie, urmând instrucțiunile

De ce este nevoie pentru a face ca una dintre cele mai mari și mai bune companii de logistică din lume să funcționeze fără probleme? De oameni cu o combinație unică de îndemânare și grija.

BENEFICIILE PE CARE LE VEI AVEA
Provocările profesionale, o echipă prietenoasă, precum și un mediu de lucru care îți pune siguranța pe primul loc. Dar ce altceva face ca acest rol să fie o oportunitate atât de mare?
•Un salariu de 2670 lei net
•Bonuri de masa de 40 de lei pe zi
•Decont pe transport de 365 de lei pe luna, daca vii cu masina personala
•Prime de Pasti, Craciun si vacanta
•Asigurare medicala, pentru tine si pentru membrii familiei
•Bonusuri de senioritate la fiecare 5 ani.

ECHIPA TA
Echipa noastra, livreaza diverse colete in diverse locuri, dar, orice ar fi sau oriunde ar trebui ele livrate, noi tratam coletele cu grija si increderea de care suntem cunoscuti peste tot in lume.
UPS se angajează să respecte o politică de tratare egala a proceselor de recrutare, selectare, formare, promovare și compensare, pe baza meritelor, experienței și a altor criterii legate de muncă. Nu discriminăm niciun solicitant în funcție de vârstă, rasă, religie, sex, handicap, orientare sexuală sau identitate de gen.

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024