Gratis

Asistent vanzari Bucuresti Baneasa Shopping City

H&M Hennes and Mauritz SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Norme disponibile:
  • Part-time: 20 & 30 ore/săptămână
  • Full-time: 40 ore /săptămână

Descriere loc de muncă:

Rolul de Asistent Vânzări poate fi o modalitate distractivă și flexibilă de a câștiga bani pe de-o parte, o șansă de a învăța și de a crește sau începutul unei cariere pentru toată viața, într-o companie de modă mare și dinamică.

Ce faci:
  • Întotdeauna vei pune clienții noștri în centrul a tot ceea ce faci, îi vei ajuta și le vei împărtăși cunoștințele tale despre produse și modă.
  • Vei ajuta la întreținerea suprafeței de vânzare curate și ordonate pentru a asigura o experiență pozitivă de cumpărături, lucrând în conformitate cu standardele H&M.
  • Folosindu-ți abilitățile și cunoștințele în sprijinul colegilor, vei contribui activ și vei ajuta la construirea unei atmosfere plăcute & a unei echipe care funcționează bine.

Cum ni te imaginăm:
  • Ești prietenos, sociabil, pozitiv și dispus să înveți la locul de muncă!
  • Sunteți un coechipier căruia îi place să lucreze într-un mediu de sarcini multiple.
  • Ești antreprenorial și pregătit să gândești în afara cutiei.

Descrierea jobului

Beneficii:

H&M este un brand de modă care oferă cele mai noi stiluri și inspirație, de la piese de modă și colaborări unice cu designeri până la articole esențiale pentru garderobă la prețuri accesibile. Ideea noastră de afaceri este modă și calitate la cel mai bun preț într-un mod sustenabil. Află mai multe despre H&M aici.

Pe lângă dezvoltarea personală și individuală, vei primi, de asemenea, câteva beneficii generoase și foarte apreciate, precum:
  • Oportunități de învățare pentru a construi o carieră pe termen lung într-o companie de modă importantă și dinamică
  • Reducere în valoare de 25% la toate brandurile H&M group
  • Asigurare de sănătate
  • Împărțirea costului activităților sportive
  • Voucher de Crăciun
  • Tichete de masă

În plus față de beneficiile noastre globale, toate piețele noastre locale oferă diferite avantaje și beneficii competitive. Vă rugăm să rețineți că acestea pot diferi în funcție de tipul de angajare și de țară.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

H&M este un brand de modă care oferă cele mai noi stiluri și inspirație, de la piese de modă și colaborări unice cu designeri până la articole esențiale pentru garderobă la prețuri accesibile. Ideea noastră de afaceri este modă și calitate la cel mai bun preț într-un mod sustenabil. Află mai multe despre H&M pe site-ul nostru de cariere.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024