Gratis

Invatator - ciclul primar - clasa pregatitoare

SCOALA GIMNAZIALA INASCHOOL
2 poziții

Candidatul Ideal

- absolvent/a de Liceu Pedagogic (profil educator-invatator) / Universitate - Departamentul pentru Pedagogia
Invatamantului Primar si Prescolar
- experienta anterioara de minim 2 ani
- persoana calda si apropiata de copii
- capacitate de a comunica cu parintii, de a coopera cu colectivul
-organizare de activitati educative si recreative
-organizare serbari&evenimente
-respectarea programei scolare

Descrierea jobului

-conditii exceptionale de lucru;
-oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara, entuziasta
-SALARIU ATRACTIV

SCOALA INASCHOOL isi desfasoara activitatea in centrul orasului, foarte aproape de Foisorul de Foc, intr-un sediu nou deschis. Scoala autorizata de Ministerul Educatiei si Cercetarii din anul 2007 si acreditata din 2016.
Cadrele didactice dispun de studii calificate si pregatire de specialitate, concepandu-si activitatile conform programei instructiv-educative, in functie de varsta copiilor.
Limbile de predare sunt romana si engleza astfel incat copii sa comunice si sa invete in ambele limbi.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024