Gratis

Invatator - ciclul primar - clasa pregatitoare

SCOALA GIMNAZIALA INASCHOOL
2 poziții

Candidatul Ideal

- absolvent/a de Liceu Pedagogic (profil educator-invatator) / Universitate - Departamentul pentru Pedagogia
Invatamantului Primar si Prescolar
- experienta anterioara de minim 2 ani
- persoana calda si apropiata de copii
- capacitate de a comunica cu parintii, de a coopera cu colectivul
-organizare de activitati educative si recreative
-organizare serbari&evenimente
-respectarea programei scolare

Descrierea jobului

-conditii exceptionale de lucru;
-oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara, entuziasta
-SALARIU ATRACTIV

SCOALA INASCHOOL isi desfasoara activitatea in centrul orasului, foarte aproape de Foisorul de Foc, intr-un sediu nou deschis. Scoala autorizata de Ministerul Educatiei si Cercetarii din anul 2007 si acreditata din 2016.
Cadrele didactice dispun de studii calificate si pregatire de specialitate, concepandu-si activitatile conform programei instructiv-educative, in functie de varsta copiilor.
Limbile de predare sunt romana si engleza astfel incat copii sa comunice si sa invete in ambele limbi.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024