Gratis

AGENT TRANSPORT

REGATA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare absolvite
  • Experienta intr-o pozitie similara - minim 3 ani, constituie avantaj experienta intr-o companie de profil similara
  • Foarte bune abilitati de planificare, organizare si coordonare echipe
  • Cunostinte de operare PC
  • Capacitate de analiza si sinteza, prioritizare si respectare a termenelor
  • Foarte bune abilitati comunicare si relationare interpersonala
  • Persoana serioasa, dinamica, meticuloasa si adaptabila.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Planificarea, organizarea si controlul activitatilor de transport in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei
  • Optimizarea costurilor legate de transport
  • Administrarea flotei auto si a bugetului alocat
  • Coordonarea si supravegherea activitatii conducatorilor auto
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii si autoritatile
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Bonusuri de performanta

office@regata.ro

LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 30 Apr. 2024