Gratis

AGENT DE VANZARI

DC EVOS INVEST S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Să te poți adapta ușor diferitelor tipologii de clienți cu care vei intra în contact pentru o comunicare eficientă și corectă de ambele părți;
Atentie la detalii, bune aptitudini de comunicare, capacitatea de a lucra in echipa, empatie, atentie distributiva;
Responsabil, serios si prompt;
Competititiv si orientat catre rezultate;
Abilitati de invatare rapida si dorinta de autoperfectionare;
Să ai spirit de echipă;
Rezistent la stres;
Permis de conducere de categoria B;
Experienta anterioara in vanzari nu este o conditie obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
- Promovarea si vanzarea produselor prin demonstratii la domiciliu;
- Oferirea de informații relevante și corecte despre produsele promovate;
- Realizarea obiectivelor lunare stabilite.

BENEFICII:

- Contract permanent de muncă;
- Salariu FIx + Bonus in functie de performanta;
- Competiții financiare / premii motivante;
- Se lucrează cu program FLEXIBIL, de Luni până Vineri (cu posibilitatea de a lucra Sambata si Duminica).
- Condiții stabile de angajare;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Oportunitatea de dezvoltare pe plan profesional;
- Posibilitatea de a dobândi o experiență valoroasă în comunicarea cu clientii si vanzari;
- Formare profesionala si TRAINING.

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov si Oradea.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, oportunitati de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.

Be positive! We are positive!
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024