Gratis

AGENT DE VANZARI CU SAU FARA EXPERIENTA

Vacuum Home Sistem S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

-Permis de conducere cat B (obligatoriu)
-Posesorii de auto - un avantaj
-Experienta nu este necesara
-Persoana deschisa sa invete lucruri noi
-Capacitate de negociere si putere de convingere
-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine pozitiva indreptata spre client
-Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate
-Punctualitate si responsabilitate
-Capacitatea de a lucra independent dar si in echipa

Descrierea jobului

-Prezentarea si vanzarea produselor noastre prin intermediul vanzarilor directe
-Negocierea si incheierea de contracte
-Dezvoltarea portofoliului de clienti
-Preponderent activitate de teren

BENEFICII:
-Program flexibil,
-Independenta in organizarea muncii
-Pachet salarial motivational ( se poate ajunge la valori de peste 1000 de euro) in functie de performantele si seriozitatea agentului
-Posibilitate de promovare
-Bonusuri si premii
-Atmosfera de lucru placuta.
-Calatorii in jurul lumii

Companie de marketing si customer service cu peste 100 de ani experienta la nivel mondial.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024