Gratis

Sofer

TEATRUL GERMAN DE STAT TIMIŞOARA

Candidatul Ideal

Cerințe:
-permis de conducere valabil pentru categoria de vehicul B,C,D,E
-atestate de conducător auto transport persoane și marfă
-receptivitate, rezistență la lucru sub presiunea unor termene scurte
-abilități de comunicare și operativitate
-eficiență în efectuarea atribuțiilor sub presiunea termenelor
-capacitate la adaptarea condițiilor impuse de situație,
-confidențialitate și discrețiedisponibilitate pentru deplasări (turnee în ţară şi străinătate)

Descrierea jobului

Atribuții principale
-să aibă în timpul transportului asupra sa documentele legale de însoțire a bunurilor și foaia de parcurs
-să ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀respecte cu strictețe itinerariul și instrucțiunile primite de la șeful direct
-atât la plecare cât și la sosirea din cursă, verifică starea tehnică a autovehiculului, inclusiv anvelopele
-să răspundă de efectuarea la termenele normale a lucrărilor de întreținere și reparații, controlul general zilnic și -întreținerea din perioada de garanție, revizii tehnice, reparații curente și capitale
-să răspundă de încărcarea optimă a mijlocului de transport,
-să nu transporte alte mărfuri în afara celor trecute în documentele de transport și să respecte ruta indicată,
-încadrarea și eficientizarea consumurilor de combustibil specifice.
Program:
timp de lucru repartizat inegal

Institutie de cultura, se ocupa cu crearea de materiale artistice si promovarea acestora.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 2 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024