Gratis

Reprezentant vanzari cu/fara experienta Bucuresti

MARAB INVEST S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre și transforma-ti pasiunea pentru vanzari într-o cariera de succes!
Cautam AGENTI DE VANZARI pentru a se alatura echipei noastre dinamica și entuziasta.

Candidatul ideal:
* Ambitios, dinamic si organizat;
* Detine abilitati de comunicare si negociere, orientare spre nevoile clientilor;
* Poseda permis de conducere categoria B, masina proprie constituie avantaj.

Descrierea jobului

* Prezentarea si promovarea produselor companiei;
* Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Negocierea termenelor de vanzare, livrare si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈plata.

Beneficii:
* Zi libera de nastere;
* Program flexibil;
* Salariu fix plus comision;
* Decontare combustibil;
* Mediu de lucru placut;
* Excursii de 6 ori pe an, nationale si internationale, finanțate integral de companie;
* Evenimente sociale și recreative;
* Bonusuri atractive legate de performanta;
* Bonus de recomandare pentru fiecare coleg nou pana la 1000 Euro;
* Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera ⇒ Team Leader ⇒ Sales Manager.

Descrierea companiei

De ce sa ne alegi pe noi?

Compania are o experienta de peste 100 de ani in vanzari.
Vei face parte dintr-un grup organizat, puternic, unul dintre liderii din piata de profil.
Investim constant in dezvoltarea ta.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024