Gratis

Referent Resurse Umane - JUMBO SIBIU

JUMBO Ec.R

Candidatul Ideal

- ai mai lucrat intr-o pozitie de Referent resurse umane, o alta pozitie de responsabilitate sau in domeniul vanzarilor cu amanuntul;
- foarte buna cunoastere a limbii romane si a limbii engleze (scris si vorbit);
- ai cunostinte de operare PC;
- ai bune abilitati de comunicare si organizare.

Descrierea jobului

- Completarea dosarelor personalului.
- Recrutare noi angajati.
- Verificarea pontajului.
- Reprezentarea in fata autoritatilor de control.
- Verificarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁corespondentei zilnice.
- Completare documente contabilitate primara.
- Reglare ocazionala a stocului scriptic.

OFERIM:
- Pachet salarial competitiv care include bonusuri lunare si anuale;
- Voucher Jumbo cu ocazia sarbatorilor de Paste/Craciun;
- Tichete de masă de 30 lei / zi lucratoare;
- Concediu de odihna in functie de vechimea in companie;
- Contract de muncă pe durată nedeterminată;
- Mediu de lucru modern şi plăcut.

JUMBO EC.R SRL este parte a companiei multinationale JUMBO S.A. activand in zona de retail, cu peste 85 de magazine in Grecia, Bulgaria, Cipru si Romania. Se ocupa cu vanzarea cu amanuntul a zeci de mii de articole de sezon, jucarii, produse pentru bucatarie si decoratiuni interioare, articole de ingrijire si imbracaminte pentru copii si parinti.
In Romania avem deja 19 magazine in: ARAD, ORADEA & ORADEA2, TIMISOARA, CRAIOVA, PITESTI, PLOIESTI, BRASOV, SIBIU, SUCEAVA, IASI, BACAU, BRAILA, CONSTANTA si BUCURESTI (4 magazine), precum si un magazin on-line.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024