Gratis

Manager de cont

Algoritm Europe S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal e proactiv, lucreaza bine in echipa si are atentie la detalii. Vei invata sa lucrezi in eMAG, ce implica campaniile in e-commerce si vei lucra cu experti in domeniu.

Salariul e minim e 2500 lei net pentru cei fara experienta, si se mareste in functie de performante. The sky is the limit :)

Descrierea jobului

- gestionarea conturilor eMAG
- upload de produse
- campanii emag ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

Cu o experienta de peste 23 de ani in Marketing si comunicare si peste 200 de conturi de e-commerce in Marketplace-uri nationale si internationale, ALGORITM oferă o echipă de specialiști, completă și adaptată afacerii clientului.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024