Gratis

Manager achizitii

ZETPACK SERV S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii obligatorii: studii economice sau agricole constituie un avantaj;
Bună cunoaştere a mediului concurenţial de afaceri- sectorul agribusiness;
Experienţă în domeniul comercial de minim 3 ani;
Experienţă în vânzare de inputuri pentru agricultură (seminţe, îngrăşăminte, pesticide, motorina) şi achiziţii cereale – prezintă un avantaj;
Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficientă;
Abilităţi de utilizare a computerului (Word, Excel);
Reale şi excelente abilităţi de comunicare si negociere;
Permis conducere categoria B – obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilități:
Identificarea fermierilor și a altor colaboratori din industrie pentru încheierea contractelor de achiziții cereale și semințe oleaginoase;
Dezvoltarea și ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀menținerea relațiilor cu partenerii din portofoliu;
Menţinerea şi promovarea în piaţă a imaginii companiei, în zona sa de activitate;
Implementarea strategiei de business și asigurarea îndeplinirii KPI-urilor;
Cererea de cotații, negocierea și achiziționarea respectând procedurile și standardele de calitate;
Intocmirea de rapoarte periodice cu privire la activitățile de vânzări și obiectivele atinse;
Asigurarea desfășurării parteneriatelor în concordanță cu termenii contractuali agreați.

Beneficii: În echipa noastră te vei bucura de:
o experiență provocatoare și practică
salariu competitiv
mașină
traininguri de specialitate
teambuilding-uri și evenimente de companie
echipamente performante de lucru

Zetpack Serv SRL face parte din grupul Zeta, o companie de top în industria comerțului cu cereale, cu o istorie bogată în dezvoltare și succes. Fondată acum peste 10 ani, Zetpack Serv SRL și-a extins rapid operațiunile în Europa de Est, inclusiv în România și Balcani. Compania se remarcă prin portofoliul său diversificat de produse agricole, oferind clienților săi o gamă largă de cereale de înaltă calitate. Zetpack Serv SRL se angajează să ofere servicii de achiziție și vânzare fiabile, adaptate nevoilor clienților, iar echipa sa experimentată și dedicată oferă suport de înaltă calitate pentru a asigura satisfacția clienților. Cu investiții constante în infrastructură și logistică, compania se concentrează pe excelență și inovație, devenind un partener de încredere și preferat în industria cerealelor.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024