Gratis

Locuri de munca

NATURA S.R.L.

Descrierea companiei
CANDIDATUL IDEAL:

- absolvent al Facultatii de farmacie
- posesor al certificatului de mebru al colegiului/aviz de libera practica
- preferabil experienta in posturi similare
- punctual, bine organizat
- cunostinte minime de operare PC
- comunicativitate, capacitate de lucru in echipa
- orientare catre pacient

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:
- eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
- oferirea asistentei de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie cu sau fara prescriptie medicala;
- prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Farmacie de circuit deschis, situata in orasul Ploiesti